SPRINTER
 


Ogres novads Ikšķiles novads BITFORIT FANS prosport Ogres slēpotāju klubs Go Sport Fazer
Zilo kalnu rudens kross 2015
Starts: 25.10.2015 11:00:00 Pieteikšanās līdz: 22.10.2015 23:59:59
Izvēlaties dimensiju:  ·Vecumu grupas·Distances·
Rezultāti vecumu grupās:
Rezultāts vecuma grupā "S"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
1 AGNESE PASTARE 1988 10 km VS Jūdze Ogre 00:43:17;00 00:00:00;00 1
54 RŪTA MARIJA TRIMONYTė 1991 10 km RCN Lietuva 00:47:36;00 00:04:19;00 2
38 ANASTASIJA VASKO 1989 10 km - Rīga 00:53:21;00 00:10:04;00 3
49 MADARA GRANTINA 1990 10 km Kick Ass Riga 00:56:48;00 00:13:31;00 4
42 LĀSMA APSĪTE 1986 10 km Valmiera kustas Valmiera 00:59:33;00 00:16:16;00 5
23 INGŪNA ZUTE 1987 10 km Ņiprās zivtiņas Ogre 01:02:03;00 00:18:46;00 6
31 AGNESE FREIMANE 1992 10 km - Salaspils 01:04:01;00 00:20:44;00 7
30 DANA VALUŠKINA 1990 10 km - Salaspils 01:04:03;00 00:20:46;00 8
26 ZANE VANAGA 1987 10 km Darba rūķi Ikšķile 01:05:33;00 00:22:16;00 9
24 LIENE MUZIKA 1992 10 km Pakrēšļi Jumprava 01:06:15;00 00:22:58;00 10
 
Rezultāts vecuma grupā "S12"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
843 SIGNE MIĶELSONE 2003 800 m individuāli Liepa 00:02:52;00 00:00:00;00 1
821 KRISTA IGENBERGA 2003 800 m Ogres novada sporta centrs Ogre 00:02:58;00 00:00:06;00 2
825 GITA BISTROVA 2003 800 m Ogres novada sporta centrs Ogre 00:03:00;00 00:00:08;00 3
815 INDRA MACKEVIČA 2005 800 m Ogres novada sporta centrs Ogre 00:03:03;00 00:00:11;00 4
826 NELI MAZOLEVSKAJA 2003 800 m RCN Lietuva 00:03:18;00 00:00:26;00 5
828 KELLIJA KĀRKLIŅA 2005 800 m - Ogre 00:03:26;00 00:00:34;00 6
835 JANA ŽUBE 2003 800 m - Ogre 00:03:30;00 00:00:38;00 7
819 MAIRA CINE 2005 800 m Ogres Ciņi Ogre 00:03:32;00 00:00:40;00 8
 
Rezultāts vecuma grupā "S15"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
510 ESTERE VĪKSNA 2002 5 km Sigulda Sigulda 00:24:18;00 00:00:00;00 1
526 LAURA KAZĀKA 2001 5 km Ogres novada sporta centrs Ogre 00:25:24;00 00:01:06;00 2
527 LUĪZE OPOLĀ 2001 5 km Izturība Ikšķile 00:25:52;00 00:01:34;00 3
519 HANNELORA VOICIŠA 2002 5 km Ogres novada sporta centrs Ogre 00:26:04;00 00:01:46;00 4
511 ESTERE GAILE 2002 5 km Ogres novada sporta centrs Ogre 00:31:11;00 00:06:53;00 5
536 DAGNIJA KATENA 2000 5 km Havvai Exo Ogre 00:34:23;00 00:10:05;00 6
507 ELĪZA MUZIKA 2005 5 km Pakrēšļi Jumprava 00:36:25;00 00:12:07;00 7
538 VERONIKA VASIĻJEVA 2000 5 km "Ogre" Ciemupe 00:39:11;00 00:14:53;00 8
 
Rezultāts vecuma grupā "S18"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
534 ANETA JACUKEVIČ 1998 5 km RCN Lietuva 00:22:07;00 00:00:00;00 1
502 ELĒNA MIEZAVA 1997 5 km Talsi Talsi 00:23:14;00 00:01:07;00 2
512 LĀSMA BUŠMANE 1999 5 km - Salaspils 00:29:50;00 00:07:43;00 3
537 SINTIJA LIEPIŅA 1999 5 km ,,OGRE" Salaspils 00:39:10;00 00:17:03;00 4
 
Rezultāts vecuma grupā "S30+"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
44 IVETA CAUNE 1978 10 km OGRE Ogre 00:48:18;00 00:00:00;00 1
58 ELĪNA MILLERE 1984 10 km VSK Noskrien Ogre 00:52:22;00 00:04:04;00 2
33 ANITA ČUHNOVA 1985 10 km "Jūdze" Ogre 00:52:49;00 00:04:31;00 3
56 KRISTĪNE JANSONE 1975 10 km - Rīga 00:53:52;00 00:05:34;00 4
20 SIGITA VĀCE 1979 10 km individuāli Rīga 00:54:04;00 00:05:46;00 5
3 LAURA PĒTERSONE 1982 10 km Kocēnu novads Kocēni 00:54:21;00 00:06:03;00 6
28 SANDRA GAILE 1981 10 km OGRE OGRE 00:55:05;00 00:06:47;00 7
11 AGITA GRIZĀNE 1978 10 km VSK Noskrien Rīga 00:55:47;00 00:07:29;00 8
75 ZITA ĻAUDAKA 1981 10 km Rembate Ķegums 00:57:37;00 00:09:19;00 9
63 INGA RĀTE 1982 10 km Turbo Schnecke Ergli 00:59:55;00 00:11:37;00 10
73 LINDA KRASTIŅA 1982 10 km FANS AP-Print Rīga 01:01:09;00 00:12:51;00 11
64 GUNDEGA FOKINA 1975 10 km Individuāli Ogre 01:01:59;00 00:13:41;00 12
16 ILZE EGLĪTE 1985 10 km Viesīte Viesīte 01:03:14;00 00:14:56;00 13
47 SANTA TOMSONE 1982 10 km individuāli Ikšķile 01:04:42;00 00:16:24;00 14
22 IRITA LASE 1981 10 km Ņiprās zivtiņas Ogre 01:05:22;00 00:17:04;00 15
77 INESE PABĒRZA 1983 10 km individuāli Ogre 01:07:41;00 00:19:23;00 16
65 LINDA REINVALDE 1975 10 km Ogres sporta centrs Ogre 01:09:17;00 00:20:59;00 17
80 ILZE RAMZA 1983 10 km Ķegums Ķegums 01:13:29;00 00:25:11;00 18
 
Rezultāts vecuma grupā "S45+"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
508 INĀRA LŪSE 1962 5 km Carnikavas Sporta centrs Carnikava 00:22:16;00 00:00:00;00 1
501 ILZE URBĀNE 1969 5 km VSK Noskrien Rīga 00:23:04;00 00:00:48;00 2
533 INITA BISTROVA 1963 5 km Ogre Ogre 00:25:47;00 00:03:31;00 3
532 IVETA PRIEDĪTE 1970 5 km Ogres Slēpotāju Klubs Ogre 00:27:41;00 00:05:25;00 4
522 GUNDEGA NEIBURGA 1969 5 km individuāli Saulkalne 00:34:30;00 00:12:14;00 5
 
Rezultāts vecuma grupā "S6"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
307 ANNIKA ZĀLĪTE 2010 300 m Zālīši Rīga 00:02:35;00 00:00:00;00 1
844 SABĪNE MIĶELSONE 2009 300 m - Cēsis 00:02:56;00 00:00:21;00 2
312 KECIJA VĪKSNE 2010 300 m Sigulda Sigulda 00:03:29;00 00:00:54;00 3
323 LOTE BULATE 2010 300 m individuāli Ogre 00:03:40;00 00:01:05;00 4
846 ESTERE DOBULE 2010 300 m Izturība Ikšķile 00:03:42;00 00:01:07;00 5
326 ANNIKA MILLERE 2011 300 m VSK Noskrien Ogre 00:03:58;00 00:01:23;00 6
303 ADRIJA MAURIŅA 2010 300 m Galdnieki Ikšķile 00:04:02;00 00:01:27;00 7
321 JASMĪNA OPOLĀ 2012 300 m Izturība Ikšķile 00:04:43;00 00:02:08;00 8
310 KATRĪNA VALTERE 2011 300 m - Rīga 00:04:56;00 00:02:21;00 9
847 KARLĪNA DOBULE 2011 300 m Izturība Ikšķile 00:04:57;00 00:02:22;00 10
304 LELDE BRŪVERE 2011 300 m - Rīga 00:04:58;00 00:02:23;00 11
305 EMĪLIJA LAPSIŅA 2012 300 m X99 Ogre 00:05:52;00 00:03:17;00 12
318 EVA IGENBERGA 2012 300 m Individuāli Ikšķile 00:06:02;00 00:03:27;00 13
324 EVITA VIDEMANE 2013 300 m - Ogre 00:06:22;00 00:03:47;00 14
322 LIEPIŅA ENIJA MARTA 2013 300 m - Saulkalne 00:06:41;00 00:04:06;00 15
 
Rezultāts vecuma grupā "S9"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
812 ZANDA ZARIŅA 2006 800 m Mazzalve Mazzalves pag. 00:03:19;00 00:00:00;00 1
809 INGUNA SAKNE 2007 800 m Saknīši Kurmene 00:03:30;00 00:00:11;00 2
801 MARTA LUIZE PĒTERSONE 2007 800 m Kocēnu novads Kocēni 00:03:34;00 00:00:15;00 3
808 LORETA ZĀLĪTE 2007 800 m Zālīši Rīga 00:03:36;00 00:00:17;00 4
832 KRISTA ALISE LAMSTERE 2006 800 m Ogres Stils Ogre 00:03:37;00 00:00:18;00 5
811 NORA VEISMANE 2006 800 m Saknīši Kurmene 00:03:40;00 00:00:21;00 6
813 SOFIJA GAILE 2006 800 m Ogres novada sporta centrs Ogre 00:03:41;00 00:00:22;00 7
802 VIKTORIJA DIMZA 2006 800 m Go Sport Ogre 00:03:41;00 00:00:22;00 7
805 LINDA LŪKINA 2006 800 m BITFORIT Ogre 00:03:48;00 00:00:29;00 9
829 ELĒNA SELGA 2006 800 m HAWAII EXPRESS Ogre 00:03:56;00 00:00:37;00 10
833 KATE MALEVICA 2007 800 m Ogres Stils Ogre 00:04:08;00 00:00:49;00 11
 
Rezultāts vecuma grupā "V"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
13 ALBERTS BLAJS 1995 10 km Nike Rīga 00:35:50;00 00:00:00;00 1
35 KRISTAPS VĒJŠ-ĀBOLIŅŠ 1992 10 km Sportland/nike Gulbenes novads 00:36:05;00 00:00:15;00 2
79 ROLANDS KAIMIŅŠ 1982 10 km JRK Ogre 00:36:20;00 00:00:30;00 3
2 KRISTAPS KAIMIŅŠ 1979 10 km JRK Jaunogre 00:38:47;00 00:02:57;00 4
68 GATIS ŠTULBERGS 1992 10 km Ogres Valsts Tehnikums Ogre 00:41:47;00 00:05:57;00 5
37 NAURIS BONDARS 1995 10 km Salaspils Sporta skola SALASPILS 00:42:20;00 00:06:30;00 6
39 DĀVIS UĻĢIS 1990 10 km Izturība Ikšķile 00:43:40;00 00:07:50;00 7
55 DENIS SAVICKI 1995 10 km RCN Lietuva 00:43:52;00 00:08:02;00 8
21 MATĪSS VECVAGARIS 1980 10 km Ņergas/kefīrs Liepāja 00:44:10;00 00:08:20;00 9
14 PĀVELS ŠVECOVS 1994 10 km Latvijas Modernās pieccīņas Federācija Rīga 00:44:37;00 00:08:47;00 10
67 DIDZIS VIDEMANIS 1985 10 km - Talsi 00:45:25;00 00:09:35;00 11
5 JĀNIS ĀBOLS 1980 10 km nau RIGA 00:45:49;00 00:09:59;00 12
7 PĒTERIS CĀBULIS 1976 10 km VSK Noskrien Valka 00:46:56;00 00:11:06;00 13
46 INTARS OPOLAIS 1979 10 km Izturība Ikšķile 00:48:34;00 00:12:44;00 14
15 ŅIKITA BISTROVS 1996 10 km Latvijas Modernās pieccīņas Federācija Rīga 00:48:37;00 00:12:47;00 15
34 KRIŠS JĀNIS MEŽIELS 1996 10 km Ogre SC Ogre 00:48:45;00 00:12:55;00 16
45 ANDRIS KRAUJA 1981 10 km ZB fizkultūra Ogre 00:49:12;00 00:13:22;00 17
72 ANDIS FREIBERGS 1987 10 km Individuāli Ogre 00:49:51;00 00:14:01;00 18
57 MĀRIS BULATS 1978 10 km individuāli Ogre 00:50:03;00 00:14:13;00 19
27 KĀRLIS LŪSIS 1996 10 km Carnikavas Sporta centrs Carnikava 00:50:22;00 00:14:32;00 20
62 SALVIS KRILOVS 1993 10 km individuāli Ogre 00:50:34;00 00:14:44;00 21
61 EDGARS SPROĢIS 1987 10 km Pretīgās cūkas Ogre 00:51:34;00 00:15:44;00 22
69 ALEKSANDRS BODIĻEVS 1983 10 km Individuāli Ogre 00:52:26;00 00:16:36;00 23
48 ALEKSANDRS BALLODS 1987 10 km - Ogre 00:54:03;00 00:18:13;00 24
60 NAURIS SAUSMANIS 1996 10 km Natālijas Draudziņas vidusskola Rīga 00:54:42;00 00:18:52;00 25
17 MĀRTIŅŠ EGLĪTIS 1984 10 km individuāli Viesīte 00:54:55;00 00:19:05;00 26
8 REINIS MELBERGS 1991 10 km CēsisEcoTrail Abavciems 00:55:01;00 00:19:11;00 27
4 KASPARS PĒTERSONS 1981 10 km Kocēnu novads Kocēni 00:55:38;00 00:19:48;00 28
74 ZIGMĀRS KURŠĀNS 1983 10 km FANS AP-Print Rīga 00:56:13;00 00:20:23;00 29
10 ULDIS MAURIŅŠ 1979 10 km Galdnieki Ikšķile 00:59:34;00 00:23:44;00 30
41 JĀNIS BRUŠEVICS 1989 10 km VSK noskien Salaspils 01:10:01;00 00:34:11;00 31
 
Rezultāts vecuma grupā "V12"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
824 GOTFRĪDS STAHOVSKIS 2004 800 m individuāli Ikšķile 00:03:23;00 00:00:00;00 1
837 ARTŪRS LASIS 2004 800 m Ogres novada sporta centrs Ogre 00:03:35;00 00:00:12;00 2
820 DĀVIS DEINATS 2004 800 m - Ogre 00:03:49;00 00:00:26;00 3
838 KĀRLIS UPMALIS 2005 800 m Upmaļi Ogre 00:03:54;00 00:00:31;00 4
834 OTO BULATS 2003 800 m individuāli Ogre 00:04:37;00 00:01:14;00 5
 
Rezultāts vecuma grupā "V15"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
535 JAROSLAV SEMAŠKO 2000 5 km RCN Lietuva 00:19:36;00 00:00:00;00 1
539 EDGARS ASERIS-INDRIĶIS 2000 5 km S/K Bruņinieks Ulbroka 00:19:57;00 00:00:21;00 2
509 BRUNO BROKERS 2000 5 km individuāli Ogre 00:21:04;00 00:01:28;00 3
516 EDUARDS ŠEVICS - MIKEĻŠEVICS 2001 5 km - Upesciems 00:22:48;00 00:03:12;00 4
503 IVARS DEHTEVIČS 2001 5 km -- Madliena 00:23:26;00 00:03:50;00 5
517 IVARS MACKEVIČS 2002 5 km Ogres novada sporta centrs Ogre 00:23:53;00 00:04:17;00 6
505 BRUNO SPŪLIS 2004 5 km Ogre Ogre 00:25:02;00 00:05:26;00 7
521 JĀNIS LINARDS AMTMANIS 2000 5 km Rīgas 25. vidusskola Rīga 00:25:13;00 00:05:37;00 8
520 REINHARDS VOICIŠS 2000 5 km Ogres novada sporta centrs Ogre 00:26:21;00 00:06:45;00 9
513 ŅIKITA MOROZOVS 2006 5 km Siguldas Sporta Sk. Sigulda 00:29:40;00 00:10:04;00 10
506 MĀRTIŅŠ SKRAUCIS 2003 5 km Tukums Tukums 00:30:40;00 00:11:04;00 11
525 AUGUSTS ĀLERS 2003 5 km - Rīga 00:31:54;00 00:12:18;00 12
 
Rezultāts vecuma grupā "V18"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
530 EDGARS USTINOVS 1998 5 km Ogre OK/SC Ogre 00:19:24;00 00:00:00;00 1
529 VALTERS RENESLĀCIS 1998 5 km Ogre OK/SC Ogre 00:20:03;00 00:00:39;00 2
531 ANDRIS SARKSŅA 1999 5 km Ogre OK/SC Ogre 00:21:31;00 00:02:07;00 3
524 PĒTERIS BROKS 1999 5 km Ogres novada sporta centrs Ogre 00:22:11;00 00:02:47;00 4
514 JĀNIS VALPUSKI 1999 5 km Ogre OK/SC Ikskile 00:23:19;00 00:03:55;00 5
523 MONVĪDS STAHOVSKIS 1997 5 km Ogres novada sporta centrs Ogre 00:24:39;00 00:05:15;00 6
518 OĻEGS VISOCKIS 1986 5 km Ogre Ogre 00:26:54;00 00:07:30;00 7
 
Rezultāts vecuma grupā "V40+"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
29 JĀNIS GAILIS 1972 10 km Maratons Asics OGRE 00:38:52;00 00:00:00;00 1
53 VYTAUTAS GRAŽYS 1967 10 km RCN Paberžė, Lietuva 00:39:20;00 00:00:28;00 2
18 VALDIS ŅILOVS 1975 10 km Ogres novads Ogre 00:40:55;00 00:02:03;00 3
9 EINĀRS ŠILLERS 1973 10 km Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK Ikšķile 00:42:42;00 00:03:50;00 4
66 MĀRIS PILMANIS 1975 10 km w.SIMOSIS.lv Ogre 00:44:01;00 00:05:09;00 5
36 ANSIS MEŽULIS 1971 10 km Jūrmalas skrējēju klubs Jūrmala 00:44:08;00 00:05:16;00 6
70 ALVIS KRILOVSKIS 1971 10 km Izturība Ikšķile 00:44:34;00 00:05:42;00 7
52 VALERIJS JEGOROVS 1962 10 km LSC Riga 00:46:17;00 00:07:25;00 8
71 ULDIS KIRTOVSKIS 1962 10 km Izturība Salaspils 00:47:41;00 00:08:49;00 9
78 ARTIS DOBULIS 1975 10 km Izturība Ikšķile 00:48:56;00 00:10:04;00 10
51 ANDREJS PRIEDĪTIS 1962 10 km LSC,vsknoskrien Rīga 00:49:21;00 00:10:29;00 11
12 ALEKSANDRS MATORINS 1975 10 km - Ogre 00:49:59;00 00:11:07;00 12
25 VITĀLIJS MUZIKA 1965 10 km VSK Noskrien Jumprava 00:50:44;00 00:11:52;00 13
32 ASKOLDS BUŠMANIS 1967 10 km - Salaspils 00:51:05;00 00:12:13;00 14
19 ROMĀNS NIPKENS 1964 10 km Ogre, LSC, VSK noskrien Ogre 00:51:48;00 00:12:56;00 15
50 ANDRES SERRANO 1970 10 km Kick Ass Riga 00:52:54;00 00:14:02;00 16
6 ARTURS KĀPIŅŠ 1971 10 km VSK Noskrien Rīga 00:53:23;00 00:14:31;00 17
43 ĒVALDS STAHOVSKIS 1970 10 km individuāli Ikšķile 00:54:30;00 00:15:38;00 18
59 DAINIS DRIŅĶIS 1966 10 km Natālijas Draudziņas vidusskola Rīga 00:56:26;00 00:17:34;00 19
76 JĀNIS AVENS 1969 10 km Rembate Ķegums 00:57:38;00 00:18:46;00 20
40 ARVĪDS SILIŅŠ 1968 10 km Ogres slēpotāju klubs Baloži 01:04:04;00 00:25:12;00 21
 
Rezultāts vecuma grupā "V55+"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
515 JĀNIS MEŽIELS 1959 5 km Ogre Ogre 00:22:05;00 00:00:00;00 1
504 JĀNIS MARČINKUS 1956 5 km S/K Ozolnieki Jelgava 00:26:28;00 00:04:23;00 2
540 JĀNIS BATARAGS 1957 5 km individuāli Ogre 00:27:56;00 00:05:51;00 3
528 AIVARS VEISS 1959 5 km Noskrien Salaspils 00:29:04;00 00:06:59;00 4
541 VOLDEMĀRS VALDMANIS 1941 5 km Ogre Ogre 00:36:57;00 00:14:52;00 5
 
Rezultāts vecuma grupā "V6"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
313 KRISTERS ŠTRAUHMANIS 2009 300 m . Salaspils 00:02:26;00 00:00:00;00 1
317 VALTERS SKUJIŅŠ 2009 300 m HK Ogre Juniors Ogre 00:02:30;00 00:00:04;00 2
327 GUSTAVS MILLERS 2009 300 m VSK Noskrien Ogre 00:02:36;00 00:00:10;00 3
306 TANELS LAPSIŅŠ 2009 300 m X99 Ogre 00:02:40;00 00:00:14;00 4
302 ALVIS PIVORS 2009 300 m Ogre / Nesēdi Mājās Ogre 00:02:50;00 00:00:24;00 5
319 VALDIS PRIEDĪTIS 2010 300 m individuāli Rīga 00:03:07;00 00:00:41;00 6
314 OSKARS ŠTRAUHMANIS 2011 300 m . Salaspils 00:03:11;00 00:00:45;00 7
315 HARALDS CINIS 2009 300 m Ogres Ciņi Ogre 00:03:15;00 00:00:49;00 8
325 AUGUSTS UPMALIS 2010 300 m Upmaļi Ogre 00:03:29;00 00:01:03;00 9
301 DOMINIKS PĒTERSONS 2012 300 m Kocēnu novads Kocēni 00:03:32;00 00:01:06;00 10
320 RAIVIS ILGAŽS 2010 300 m Veselība Ogre 00:04:37;00 00:02:11;00 11
308 JĀNIS ZĀLĪTIS 2012 300 m Zālīši Rīga 00:05:05;00 00:02:39;00 12
316 ALBERTS ĀLERS 2012 300 m - Rīga 00:05:59;00 00:03:33;00 13
311 EDVARDS GAILIS 2013 300 m Ogre Ogre 00:06:01;00 00:03:35;00 14
309 DĀRTA MAURIŅA 2012 300 m Galdnieki Ikšķile 00:07:02;00 00:04:36;00 15
 
Rezultāts vecuma grupā "V9"
Starta Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Distance Komanda Pilsēta Rezultāts Starpība - Vieta
806 KASPARS JUBELIS 2008 800 m Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola Rīga 00:03:08;00 00:00:00;00 1
814 NIKITA MOROZOVS 2006 800 m SiguldasSportaSkola Sigulda 00:03:10;00 00:00:02;00 2
822 MIKS JĀNIS OPOLAIS 2006 800 m Izturība Ikšķile 00:03:15;00 00:00:07;00 3
328 DIMA LABADYN 2006 800 m - Ukraina 00:03:21;00 00:00:13;00 4
823 EMĪLS MATIASS REINFELDS 2007 800 m Rīgas 69. vidusskola Rīga 00:03:24;00 00:00:16;00 5
803 ROBERTS PUZIREVSKIS 2006 800 m - Ogre 00:03:26;00 00:00:18;00 6
816 VALTS VEKTERS 2007 800 m Valmiera kustas Valmiera 00:03:45;00 00:00:37;00 7
804 TOMASS PUZIREVSKIS 2007 800 m - Ogre 00:03:46;00 00:00:38;00 8
807 EMĪLS MAURIŅŠ 2007 800 m Galdnieki Ikšķile 00:03:52;00 00:00:44;00 9
818 OLIVERS DEINATS 2008 800 m - Ogre 00:03:57;00 00:00:49;00 10
827 RAINERS ZUSMANIS 2007 800 m Ogres novada sporta centrs Ogre 00:04:11;00 00:01:03;00 11
830 FRANCIS RITUMS 2006 800 m . Ogre 00:04:19;00 00:01:11;00 12
817 LEONARDS ROŽĀNS 2008 800 m marroz.com Ogre 00:04:29;00 00:01:21;00 13
836 ROBERTS STEFAŅENKOVS 2008 800 m Individuāli Ogre 00:04:36;00 00:01:28;00 14
848 ŅIKITA VASIĻJEVS 2009 800 m V9 Ogre 00:04:36;00 00:01:28;00 14
831 RALFS RITUMS 2008 800 m . Ogre 00:04:41;00 00:01:33;00 16
810 RAULS SAKNE 2007 800 m Saknīši Kurmene - - -